Na cztery ekscytujące i wartościowo spędzone dni w Warszawie już po raz jedenasty zaprasza CEMS Chance.

To właśnie oni wkręcają innych w działanie dzięki grantom z III edycji Wkrętaka! Cztery fantastyczne projekty, cztery fantastyczne ekipy i czterokrotna porcja energii – a wszyscy spotkali się w minioną sobotę (5 listopada) w Warszawie!

A gdyby tak wypożyczyć ,,żywą książkę’’? W 2000 roku na międzynarodowym festiwalu muzycznym w Roskilde w Danii wymyślono żywe biblioteki i umożliwiono ten z pozoru szalony pomysł!

Wielkimi krokami zbliża się czas wyczekiwany przez wszystkie dzieci, te mniejsze jak i te większe, mianowicie 6 grudnia, czyli dzień, gdy grzeczne dzieci odwiedza Święty Mikołaj! :) W tym dniu wszyscy cieszymy się nawet z najmniejszych upominków, liczy się przede wszystkim inicjatywa.

Znamy zwycięzców III edycji Wkrętaka!

Tydzień Edukacji Globalnej #RazemDlaPokoju. W 2016 roku odbędzie się już XVIII edycja europejskiego Tygodnia Edukacji Globalnej. Wydarzenie odbędzie się w tygodniu 14 – 20 listopada pod hasłem „Razem Dla Pokoju”.

Zgłoś swój projekt z zakresu animacji kultury budujący współprace międzypokoleniową, przyjedź do Lublina i podziel się dobrymi praktykami z animatorami kultury z całej Polski!

Centrum na Rzecz Międzynarodowej Przedsiębiorczości Prywatnej (CIPE) ogłosiło II edycję ogólnoświatowego konkursu fotograficznego. Tym razem temat przewodni brzmi: "Liderzy promujący wolność i demokrację w społeczeństwach świata".

Interesujesz się mediami, zwłaszcza młodzieżowymi? Lubisz pisać artykuły, zbierać materiały na reportaże, przeprowadzać wywiady? Chcesz rozwijać swoje dziennikarskie umiejętności i przy okazji poznawać ciekawych, pełnych energii i zapału ludzi? Jeśli tak, to dołącz do redakcji Działasz.pl!

W toruńskich, poznańskich, tczewskich, łódzkich, zielonogórskich i słupskich szkołach ponadgimnazjalnych wystartowała VI edycja Programu Stypendialnego Pasjopolis. Projekt jest skierowany do licealistów, którzy przede wszystkim chcą rozwijać swoje pasje

Strony