Wielkimi krokami zbliża się czas wyczekiwany przez wszystkie dzieci, te mniejsze jak i te większe, mianowicie 6 grudnia, czyli dzień, gdy grzeczne dzieci odwiedza Święty Mikołaj! :) W tym dniu wszyscy cieszymy się nawet z najmniejszych upominków, liczy się przede wszystkim inicjatywa.

W tym roku organizacja Refugee.pl im. Małgorzaty Jasiczek - Gebert umożliwia nam uszczęśliwienie innych w bardzo prosty sposób. Organizowana jest zbiórka czekolad, które będą wysyłane w paczkach mikołajkowych dla dzieci w Ośrodkach dla Cudzoziemców w Dębaku i Lininie. Jest to dość banalny i oczywisty prezent, jednak na pewno wywoła ogromny uśmiech na twarzach wszystkich małych podopiecznych. Czekolada jest rzeczą lubianą niemalże przez wszystkich, w dodatku bez problemu można ją kupić, a przy tym daje dużo radości.

Wszyscy, którzy chcą zaangażować się w tę mikołajkową akcję mogą wysłać lub przynieść słodycze osobiście do biura organizacji, które znajduje się w Warszawie, przy ul. Brackiej 23 lok. 51. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji bo to prosty gest.

Informacje o akcji i organizacji można znaleźć na Facebooku: https://www.facebook.com/refugee.pl.pah/?hc_ref=NEWSFEED&fref=nf&__mref=message oraz na ich stronie: http://refugee.pl/