Na cztery ekscytujące i wartościowo spędzone dni w Warszawie już po raz jedenasty zaprasza CEMS Chance. Projekt skierowany jest do uczniów III klasy gimnazjum oraz I klasy szkoły ponadgimnazjalnej, pochodzących z mniejszych miejscowości lub znajdujących się we wszelkiego rodzaju trudnych sytuacjach życiowych.

Poprzez warsztaty, spotkania z autorytetami i specjalistami z wielu dziedzin oraz panele dyskusyjne, CEMS Chance nie tylko inspiruje, ale także pokazuje możliwości rozwoju i wskazuje różnorodność ścieżek kariery zawodowej. Podczas jego trwania każdy z uczestników będzie miał tytułową „szansę”, by odnaleźć swoją indywidualną, unikatową drogę.

CEMS Chance jest czymś więcej, aniżeli projektem poświęconym wyłącznie karierze zawodowej. To doskonała okazja do odbycia fantastycznej podróży do samego serca naszej ojczyzny, poznania wspaniałych osób i zawiązania przyjaźni na całe życie. Wszystko to, i jeszcze więcej, możliwe będzie dzięki wspólnym wyjściom do atrakcyjnych galerii, muzeów, ośrodków naukowych i centr rozrywki. Centrum Nauki Kopernik czy Muzeum Powstania Warszawskiego już nigdy nie będą znane tylko z opowieści!

Projekt odbędzie się w dniach 6-9 grudnia 2016. Rekrutacja zakończy się 19 listopada 2016. Więcej informacji oraz formularz rekrutacyjny znajdują się na www.cemschance.pl