13-05-2013

„Uśmiech to bodaj najkrótsza droga do drugiego człowieka”. Ta sentencja powinna przyświecać wszystkim tym, którzy uwielbiają dzielić się swoim uśmiechem z innymi. Uśmiechem można zdziałać  bardzo wiele dobrego!

 

Wspólnie ze znajomymi rozejrzyj się pośród stowarzyszeń czy fundacji. Mogą to być także inne instytucje lub osoby indywidualne - wszystko zależy od Was. Wybierzcie taką grupę, która Waszym zdaniem najbardziej potrzebuje uśmiechu. Pomyślcie o zorganizowaniu eventu, którego motywem przewodnim będzie uśmiech.

Do pomocy zaproście swoją szkołę.  Wielu Waszych kolegów na pewno chętnie podzieli się swoim talentem. Zaśpiewa, zagra czy zatańczy, aby uśmiechnąć mogli się inni. Występy teatralne, taneczne, recytatorskie, bądź pokazy twórczości, to nieliczne z pomysłów, jakie powinniście wykorzystać. Im więcej, tym lepiej. Takie wydarzenie może odbyć się w szkole, w domu kultury, a nawet w centrum handlowym -  każde z tych miejsc będzie odpowiednie. Skorzystajcie z zasobów Waszej szalonej inwencji i zróbcie wydarzenie, jakiego nikt inny dotąd nie zdołał zrobić.

Nie zapominajcie o plakatach informacyjnych!  Do promocji  tego wydarzenia przydadzą się także portale społecznościowe, a także strona internetowa szkoły. Wskazówki dotyczące rozporomowania całej akcji znajdziedzie tu i tu.

Powodzenia! 

 

Hubert Wasielewski

korekta: Karolina Onufrowicz

Zdjęcie: CC BY NC woodleywonder