16-10-2012

Przytulanie to czynność, która przyczynia się do dobrego samopoczucie, daje poczucie akceptacji, pobudza do działania hormony szczęścia! 

 

Każdy z nas lubi się czasem do kogoś przytulić. Przypomnij sobie, jak się wtedy czujesz? Dlaczego nie podzielić się tym uczuciem z innymi? FREE HUGS (czyli darmowe uściski) to akcja coraz bardziej popularna w coraz większej ilości środowisk. Przytulamy się w ramach projektów, działań fundacji, stowarzyszeń, czy chociażby własnych „widzimisię” kiedy jesteśmy ze znajomymi na jakimś wypadzie. Akcja zyskuje na popularności z każdym dniem!

 

Proponujemy ci zorganizowanie FREE HUGSów razem z przyjaciółmi. Możecie zrobić to w szkole, ale równie dobrze możecie wyjść poza jej mury. Jedyne, co musicie przygotować, to energia, chęci i transparenty/kartki/koszulki z napisem „FREE HUGS” – informacje, że rozdajecie darmowe uściski. Przytulajcie się do każdego, jednak nic na siłę. Nikogo nie można zmusić nawet do uścisku. Mężczyzna wracający z pracy może nie będzie chciał się przytulić, ale kto wie, może ta starsza pani owszem?

 

Jeśli nie jesteście jeszcze do końca przekonani to zajrzyjcie koniecznie na nasz fanpage - znajdziecie tam zdjęcia z akcji wyściskiwania mieszkańców Zamościa, którą zorganizowała ekipa Zamojskiej Kuźni Talentów. Nie czekaj, zbierz znajomych, przygotujcie co trzeba i idźcie rozdawać uściski!

Magdalena Szczerbaciuk