POMYSŁY

POMYSŁY

Zakładka POMYSŁY jest miejscem, w którym zebrane są opisy działań – zarówno tych zrealizowanych, jak i tych, które powstały jako produkty burz mózgów. Jest to przestrzeń, której celem jest zainspirowanie młodych ludzi do podejmowania działań. Portal umożliwia to poprzez prezentacje przykładowych, możliwych do zrealizowania projektów i przedsięwzięć.

W tej zakładce znajdziesz opisy działań, które już się odbyły. Portal, jako przestrzeń dla młodych ludzi, pełnił rolę informacyjną i dzięki temu na bieżąco promował działalność projektową młodzieży. Dzięki temu możesz zainspirować się działaniem, które już komuś się udało – dlaczego zatem ma nie udać się Tobie?

W tej zakładce znajdziesz również przykładowe opisy działań, które mogą zostać zrealizowane. My dajemy Ci pomysł, a Ty możesz go zrealizować w swojej społeczności!

Dla ułatwienia poszukiwania, zakładka POMYSŁY została podzielona na podkategorie, żeby móc wyszukiwać działania przy pomocy interesującej nas tematyki.

Nie musisz realizować ich sam! Każde z opisanych działań jest oparte w dużej mierze na pracy zespołowej. Pracując w grupie sprawiacie, że wykonanie zadania staje się efektywniejsze!