Działasz na rzecz swojego najbliższego otoczenia? Realizujesz projekty, które zmieniają przestrzeń wokół Ciebie? Włączasz się w akcje inspirujące młodych do działania? Jeśli tak, to mapa Działaszy i Działaszek jest miejscem dla Ciebie!

Opowiedz innym o swoich projektach i dziel się zdobytym doświadczeniem. Może właśnie Twoja historia stanie się inspiracją dla kogoś, kto dopiero zaczyna swoją przygodę z aktywnością społeczną? Może ktoś z Twojej okolicy rozkręca projekt i chciałby skorzystać z Twojej wiedzy i wsparcia? Daj się poznać i nawiąż nowe, inspirujące znajomości!

Opisz poniżej swoje doświadczenie związane z aktywnością społeczną, które uważasz za swój największy sukces. Postaraj się przy tym odpowiedzieć na pytania: Jak wpadłeś/aś na ten pomysł? Na czym on polegał? Jaka była Twoja rola w działaniu? Kto oprócz Ciebie brał udział w tym działaniu? Czego się nauczyłeś/aś w czasie realizacji tego działania?

Opisz krótko pierwsze, nawet najmniejsze działanie społeczne, w którym brałeś/aś udział. Postaraj się przy tym odpowiedzieć na pytania: Jak wpadłeś/aś na ten pomysł? Na czym on polegał? Jaka była Twoja rola w działaniu? Czego się nauczyłeś/aś w czasie realizacji tego działania?

Czy planujesz zaangażować się w jakieś działanie społeczne w najbliższym czasie? Jeśli tak, co chciałbyś/ałabyś zrobić? Co chcesz przez nie osiągnąć? Dlaczego uważasz to działanie za ważne?

Jakie obszary aktywności społecznej są dla Ciebie interesujące? Co lubisz robić w wolnym czasie?

Dokończ zdanie

Lider to ...

Chcesz jeszcze dodać jakąś ważną dla Ciebie informację? Podzielić się ciekawymi stronami dla młodych Działaszy i Działaszek albo dodać link do filmiku ze swoich działań? Możesz zrobić to właśnie tutaj.

Dzięki za wypełnienie formularza. Po zaakceptowaniu zgłoszenia dostaniesz od nas maila z linkiem do Twojego profilu na mapie. Chcesz iść o krok dalej i opisać swój pomysł na działanie albo dołączyć do naszej redakcji? Napisz do nas na redakcja@dzialasz.ceo.org.pl! Jesteśmy otwarci na współpracę :-)