Zamieszkaj w EkoWiosce Greenpeace

podczas 22. Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą

 14-17 lipca.

 

Greenpeace zaprasza do EkoWioski, w której można spotkać fantastycznych ludzi - aktywistów, obrońców Puszczy, naukowców, wziąć udział w zawodach sportowych, namalować swój własny baner z hasłem, skorzystać z Energii dla Pokoju - darmowej ładowarni słonecznej.  Szukamy osób, które chcą dołączyć do naszego zespołu wolontariuszy/ek na festiwalu i tworzyć z nami tę przestrzeń.

Przyjechałam na największy polski festiwal - upał, miłość, pokój, muzyka i błoto - a w tym grupa ludzi budująca małą oazę w środku tłumu. Zawsze pracowaliśmy razem, wcale nie czułam się nowa, od razu zaangażowana, przyjęta jak swoja, w końcu łączyły nas podobne marzenia i cele. Wróciłam naładowana energią ludzi, którzy chcą działać, doceniona i przekonana, że można, że się da!  - mówi o EkoWiosce wolontariuszka Kasia.

Do wolontariatu w EkoWiosce zapraszamy osoby pełnoletnie, które chcą współtworzyć to miejsce poświęcając ok. 5 godzin dziennie przez 3 dni festiwalu na wolontariat, interesują się działaniami Greenpeace i mają motywację, żeby działać na rzecz ochrony przyrody, zmieniać swoje lokalne otoczenie i świat na lepsze oraz chcą nauczyć się czegoś nowego, poznać interesujących ludzi.

Wolontariusze_ki mają zapewnione m.in. miejsce do spania w czystnym, spokojnym i bezpiecznym miejscu w EkoWiosce i wegańskie posiłki,  możliwość poznania nowych osób, z którymi łatwiej będzie zmieniać świat i świetnie spędzić czas na festiwalu.

Zgłoszenia należy wysyłać do 30 czerwca na adres: ewelina.kycia@greenpeace.org, w temacie wpisując Wolontariat EkoWioska, a w treści e-maila: imię i nazwisko, telefon kontaktowy, miejsce zamieszkania, rok urodzenia i krótką informację o sobie - kim jesteś i dlaczego chcesz działać z nami w EkoWiosce. Na e-maile odpowiemy do 3 lipca. Ilość miejsc w EkoWiosce jest ograniczona.

Więcej informacji: www.greenpeace.org/poland/pl/woodstock

Dominika Sokołowska
dominika.sokolowska@greenpeace.org