Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dotyczące questingu. Poprowadzą je uczestniczki projektu Obywatelska Akademia Questingu - Magdalena Sobczuk oraz Ewelina Burek. 

* Kiedy?
6 czerwca 2016, godz. 9:00-14:30

Gdzie? 
Siedziba PTTK w Lublinie, ul. Rynek 8.

Czego mogę się dowiedzieć? 
Spotkanie będzie podzielone na dwie części: teoretyczną i praktyczną. Skierowane jest do osób, które dopiero zamierzają rozpocząć swoją przygodę z questingiem. Będziemy poruszać takie zagadnienia jak: teoretyczne zasady tworzenia questów, ustalanie trasy, opracowanie informacji i tworzenie questu, a także rys dotyczący historii questingu w Polsce i na świecie. Więcej informacji o metodzie można znaleźć w Internecie: http://questing.pl/co-to-jest-questing. Na uczestników czekał będzie także drobny poczęstunek. Każda osoba otrzyma także zaświadcznenie o udziale w szkoleniu. 

Do kogo skierowane są warsztaty? 
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych metodą questingu zawrówno z powodów edukacyjnych jak i turystycznych. Zapraszamy młodzież, osoby dorosłe, przedstawicieli organizacji i instytucji itd... od lat 13 do 113... ;) 

Jak się zapisać? 
Wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy: http://goo.gl/forms/9p4zkCZ2eLRiYuYq2 do 30 maja 2016. Liczba miejsce jest ograniczona. O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. Każdy chętny otrzyma informację zwrotną o uczestnictwie bądź nieuczestnictwie w dniu 31 maja 2016.

Kontakt: 
691 322 888
604 170 846

Wydarzenie na facebooku

Serdecznie zapraszamy!!!